Vydavatelství
S-PRESS PUBLISHING

Pro Gyn

Aktivity na blogu

Aktuální dění a aktivity vydavatelství jsou uvedeny na blogu s-press.

Článek: Ženy-manažerky jako nositelky pozitivních změn ve firmách

Základem a stavebním kamenem úspěšné existence každé firmy či organizace je kvalitní lidský potenciál a právě jeho odborná, osobnostní i kulturně sociální úroveň rozhoduje o míře její úspěšnosti a schopnosti růstu a rozvoje.

Vzdělaní, věci znalí a ochotní lidé disponující kompetencemi potřebnými pro výkon svých pracovních pozic však většinou nepřicházejí ze škol a ani nikde jinde nečekají až je daná firma či organizace bude potřebovat. Naštěstí si stále více manažerů uvědomuje, že na kvalitě lidských zdrojů se musí stále pracovat, a že i vzdělávání a rozvoj jednotlivých zaměstnanců má svá pravidla. Popišme si v krátkosti, jak vypadá současná situace v oblasti vzdělávání a rozvoje ve firmách a organizacích v české republice a co by mohlo pomoci vyplnit případný zjištěný prostor ke zlepšení.

Článek o ženách-manažerkách od PhDr. Marie Jírů, majitelky společnosti Centrum andragogiky, s.r.o.

Přejít na celý článek

Mediální partnerství

Vydavatelství S-Press Publishing je mediálním partnerem soutěže Ocenění českých podnikatelek - www.oceneniceskychpodnikatelek.cz

Spolupráce

Dámský klub Helas Ladies Club, Agentura ConPro - Manuál úspěšné ženy, veletržní agentura Terinvest - veletrh Wellness Balnea, Bvv Brno a.s. - Mezinárodní veletrh oční optiky a oftalmologie OPTA, veletrh Silmo Paříž, agentura Petrarka.cz ženská iniciativa Opening Windows, Agentura 5 Seasons, Honorární konzulát na Novém Zélandu a mnoho společenských akcí a seminářů zaměřených na vzdělávání, podnikání a životní styl.

SILMO Paris 2017
EXCELLENT PLZEŇ s.r.o., excellentní žena
Mgr. Jarmila Podhorná - Nadeje-byliny.eu
Centrum Andragogiky - vzdělávej se u nás!
Krejčovský Ateliér SG1, https://www.facebook.com/ateliersg1/
Nominace :: Bílá Vrána, http://www.bilavrana.net/nominace/
http://www.managerka.cz/