Vydavatelství
S-PRESS PUBLISHING

Pro Gyn

Vydavatelství S-Press Publishing si za dobu svého působení získalo popularitu a ohlas a řadí se mezi oblíbená vydavatelství, která se zaměřují na oblast podnikání a byznysu. Svoje publikace nabízí vybraným subjektům, veřejnosti, institucím, společenským podnikatelským klubům, asociacím, firmám. Velké oblibě se těší u podnikatelek, v dámských podnikatelských klubech a u žen ve vysokých profesních pozicích.

Publikace S-PRESS PUBLISHING jsou v prodeji přes velkoobchodní knižní sítě, které dodávají knihy do více než 800 knihkupectví v celé ČR, velkým knižním řetězcům i specializovaným knihkupectvím. Jsou dodávány i do všeobecných, odborných a univerzitních knihoven, mezi jeho odběratele patří řada neknižních prodejen, gallery shopy, esoterické prodejny, čajovny, butiky, veřejné instituce atd.

DISTRIBUCE PUBLIKACÍ PŘEDPLATITELŮM A PARTNERŮM

Mediální partnerství

Vydavatelství S-Press Publishing je mediálním partnerem soutěže Ocenění českých podnikatelek - www.oceneniceskychpodnikatelek.cz

Spolupráce

Dámský klub Helas Ladies Club, Agentura ConPro - Manuál úspěšné ženy, veletržní agentura Terinvest - veletrh Wellness Balnea, Bvv Brno a.s. - Mezinárodní veletrh oční optiky a oftalmologie OPTA, veletrh Silmo Paříž, agentura Petrarka.cz ženská iniciativa Opening Windows, Agentura 5 Seasons, Honorární konzulát na Novém Zélandu a mnoho společenských akcí a seminářů zaměřených na vzdělávání, podnikání a životní styl.

Mgr. Jarmila Podhorná - Nadeje-byliny.eu
Top style salon - Kadeřnictví v centru Plzně. www.topstylesalon.cz
Centrum Andragogiky - vzdělávej se u nás!
EXCELLENT PLZEŇ s.r.o., excellentní žena
Krejčovský Ateliér SG1, https://www.facebook.com/ateliersg1/
Nominace :: Bílá Vrána, http://www.bilavrana.net/nominace/
http://www.managerka.cz/