Vydavatelství
S-Press Publishing

VÝJIMEČNÉ ŽENY V ČR

Čtvrtletní speciál vycházející od ledna 2010.

Jeho obsah je zaměřen na medailony žen, které ve své profesi dosáhly významných úspěchů a které se díky svým ambicím staly uznávanými odbornicemi na našem i zahraničním trhu.

Časopis si klade za cíl podporovat fakt, že ženy v ČR mnoho dokázaly, šířit jejich příběhy a dávat příležitost ženám vyjadřovat svoje názory a stanoviska k aktuálním tématům. Časopis se za dobu svého krátkého působení stal vyhledávaným a oblíbeným periodikem.

TRENDY V OČNÍ OPTICE

Odborný časopis s tématy z oblasti oční optiky, očního lékařství a oftalmologie.

Vychází od roku 2003 vždy v lednu u příležitosti konání Mezinárodního veletrhu oční optiky a oftalmologie OPTA v Brně.

OPTIK V REGIONECH

Časopis je určen všem generacím, které potřebují vyhledat v blízkosti svého bydliště očního specialistu. Monitoruje provozovny očních optiků v jednotlivých krajích republiky. Představuje je po odborné stránce, seznamuje se sortimentem zboží a prozrazuje čtenářům i osobní zájmy jednotlivých optiků a jejich vztah k oboru.

KNIHA VÝJIMEČNÉ ŽENY

Požadavek na objednání knihy zašlete na náš e-mail info@s-presspublishing.cz, společně s vyplněným objednávkovým formulářem.
Obratem obdržíte potvrzení a formulář s cenou. Vaše žádost bude do 10 pracovních dnů vyřízena.

Děkujeme

Další oficiální místa prodeje

Reflexní tepelná izolace 3.tisíciletí

S-Press Publishing redakčně a graficky zpracovalo výjimečnou knihu pod názvem Reflexní tepelná izolace 3.tisíciletí, jejíž slavnostní křest proběhl 5.3.2015 na Stavebním veletrhu v Pardubicích za účasti médií a veřejnosti.

Obálka knihy Reflexní tepelná izolace 3.tisíciletí Tato nevšední technická publikace zaujala a byla s nadšením přijata odbornou veřejností z mnoha oborů. Stala se učebnicí a průvodcem - jak a kde používat nové izolační kvalitní technologie budoucnosti - s velkým důrazem na jejich vysokou efektivnost, jednoduchost použití a ekologickou šetrnost k prostředí.

Tisku a vydání se ujalo vydavatelství Grada Publishing a.s.

Předmluva knihy je ke stažení zde

V případě zájmu o objednání knihy nás neváhejte kontaktovat.

MODERN WOMAN

Celobarevný časopis se specifickou grafickou úpravou informující čtenáře o nadstandardní lékařské péči v ČR. Přináší tipy a doporučení kvalitních lékařských zařízení, portréty zajímavých a významných osobností z oboru zdraví, lékařství a vědy. Vychází 2x ročně.

Mgr. Jarmila Podhorná - Nadeje-byliny.eu
OPTA, 8.-10. 3. 2024, Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie
Grafický design, Michaela Pospíšilová Králová
Ekologické a originální papírenské výrobky www.BeNice-shop.cz
EXCELLENT PLZEŇ s.r.o., excellentní žena